0312 476 61 44-45

KurumsalHakkımızda

Ankara Uzman İsg

Firmamız 4857 sayılı İş Kanunu ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kapsamında; İş Güvenliği, İş Sağlığı, Mühendislik Hizmetleri, İş Güvenliği Eğitimleri, Risk Analizi Çalışmaları, İş Güvenliği ile ilgili ölçüm ve analiz (Laboratuar) çalışmalarını; Bilgili, Tecrübeli, Teknik açıdan gelişmelere açık kadrosu ile çalışma hayatı içerisinde oluşabilecek riskleri, sorunları ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, uzman çalışanları ile birlikte çözüme ulaştırmayı sağlamak, sağlıklı, güvenlikli bir çalışma ortamına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız ISO 9001 kalite yönetim sistemi, 14001 Çevre, 18001 OHSAS Yönetim Sistemleri ve alınan TSE Hizmet Yeterlilik belgeleri kapsamında kaliteyi en üst seviyede tutarak zamanında ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

İşverenler açısından; Unutmayalım ki beraber çalıştığımız personeller bize emanettir. Onların güvenlikli ve sağlıklı bir ortamda çalışması hukuki bir zorunluluktan öte aynı zamanda vicdani bir sorumluluktur.

İşçiler açısından; İşverenin sunduğu sağlıklı ve güvenlikli ortamda azami dikkat gösterip güvenlik kurallarına uygun çalışıp, her gün eve vücut bütünlüğü tam olarak dönmek, öncelikle aile ve çocuklarına işverene ve topluma karşı en önemli görevdir.

Hiçbir şey hayatımızdan ve sağlığımızdan daha değerli değildir. Biz de bu duyarlılıkla yapılan çalışmalara, işimizi tecrübe ve bilginin getirdiği sorumlulukla, severek yapıyoruz. Ve çözüm ortağınız olmak arzusundayız.

Sağlıklı ve Güvenlikli bir çalışma hayatı diliyoruz.

Turgut VARLIK